*BEZMAKSAS PIEGĀDE LATVIJĀ VIRS 50 EUR!

PIEGĀDES IESPĒJAS:

Veids:

     Cena: 

DPD pakomāts

    (3.50) 

KURJERS LATVIJĀ

    (10.00€) 

Saņemt "Dobeles sveču firmas veikals" uz vietas - (*NE ĀTRĀK KĀ NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ PĒC PASŪTIJUMA VEIKŠANAS)

(bezmaksas)

*BEZMAKAS PIEGĀDE - bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 EUR ar DPD pakomātiem. Pie piegādes ir jāizvēlās opcija  - DPD Pickup Latvija 0.00!

(bezmaksas)


PIEGĀDES UN SAMAKSAS KĀRTĪBA:

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur www.dobelessveces.lv (turpmāk - Interneta veikals), norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot Pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. 


Pārdevējs nodrošina preču piegādi 2-10 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

SAŅEMŠANA VEIKALĀ:

Bez piegādes maksas saņemiet pasūtījumu "Dobeles sveču fimas veikals" Uzvaras ielā 22, Dobelē, LV-3701 uz vietas (NE ĀTRĀK KĀ NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ PĒC PASŪTIJUMA VEIKŠANAS UN PIRKUMA APMAKSAS) darba dienās no plkst. 10:00 līdz 17:00 (DARBA LAIKS VAR MAINĪTIES UN TAM VAR SEKOT LĪDZ: https://www.balticcandles.com/lv). Pircējs veic preču pasūtīšanu caur Interneta veikalu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot Pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. 

0